Як зростала кількість користувачів інтернету за останні вісім років (інфографіка)


Як зростала кількість користувачів інтернету за останні вісім років (інфографіка)

Буквально днями партнер венчурного фонду Kleiner Perkins Caufield & Byers Мері Мікер опублікувала величезний 213-сторінковий звіт про глобальні інтернет-тренди.

У звіті, зокрема, представлена цікава діаграма, що дає дуже наочне уявлення про динаміку зростання кількості інтернет-користувачів за останні вісім років.

За вказаний період кількість користувачів Глобальної мережі подвоїлася. Якщо в 2008 році Інтернетом користувалися менше 1,5 млрд осіб, то вже в 2015 році таких налічувалося понад 3 млрд (42% всього населення нашої планети).

Між тим, зростання інтернету очікувано сповільнюється. За останні вісім років щорічний приріст зменшився з 15% до 9%. Укладачі звіту роблять застереження, що винятком тут є Індія, в якій число інтернет-користувачів за минулий рік зросло на 40%, в той час як в 2014 році цей показник був нижчий – 33%.

На даний момент доступ до Мережі в Індії мають 277 млн осіб. За цим показником Індія програє тільки одній країні, і це, як багато хто вже напевно здогадався, Китай.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua