Апеляційний суд підтвердив ліквідацію "Банку Велес"


Апеляційний суд підтвердив ліквідацію "Банку Велес"

Київський апеляційний адміністративний суд 26 травня 2016 підтвердив правомірність прийняття постанови правління Національного банку щодо ліквідації ПАТ “Банк Велес”.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначається, рішення суду набуло чиннсоті з моменту його проголошення.

У січні цього року акціонер банку “Велес” подав до Київського окружного адмінсуду позов про визнання недійсним та скасування постанови правління НБУ “Про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ “Банк Велес” і рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про початок процедури ліквідації цього банку.

Суд частково задовольнив вимоги акціонера, скасувавши рішення НБУ і ФГВФО по ліквідації ПАТ “Банк Велес”.

“Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, НБУ подав апеляційну скаргу до Київського апеляційного адмінсуду, який, розглянувши справу, підтвердив правомірність рішення НБУ щодо ліквідації ПАТ “Банк Велес”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, НБУ 10 грудня 2015 прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ “Банк Велес” за здійснення ризикової діяльності та систематичні порушення законодавства в сфері фінансового моніторингу.

Такими були близько 90% всіх операцій, здійснюваних банком. За неповний 2015 їх обсяг перевищив 100 млн. дол. Крім того, значний обсяг операцій проведено з використанням підроблених документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Велес
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua