Смарт-дзеркало Microsoft Magic Mirror здатне розпізнавати обличчя користувачів


Смарт-дзеркало Microsoft Magic Mirror здатне розпізнавати обличчя користувачів

Тільки за минулий рік було придумано кілька проектів “розумних” дзеркал. Подібні пристрої створюються для зручного і наочного відображення різної інформації, до прикладу, прогнозу погоди, новин, списків справ та багато іншого. Днями свій варіант “розумного” дзеркала представила компанія Microsoft. Фахівці софтверного гіганта розповіли про те, як користувачі можуть самостійно створити подібні пристрої, використовуючи Raspberry Pi і Windows 10 IoT.

Смарт-дзеркало під назвою Microsoft Magic Mirror виділяється на тлі інших подібних проектів ширшими функціональними можливостями. Зокрема, воно може не тільки повідомляти користувачам різну корисну інформацію, але й розпізнавати їхні обличчя. Остання функція повинна допомогти формувати інформаційні блоки в залежності від того, хто стоїть перед дзеркалом.

Для складання Microsoft Magic Mirror фахівці пропонують використовувати 23-дюймовий LED-монітор, камеру високої роздільної здатності, Raspberry 2 або Raspberry 3 і двостороннє акрилове дзеркало.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua