Кримінальну справу проти керівництва "Радикал Банку" закрито


Кримінальну справу проти керівництва "Радикал Банку" закрито

Прокурор Андрій Бєлік 9 березня закрив кримінальне провадження № 32015100110000313 проти посадових осіб “Радикал Банку” в зв’язку з “відсутністю в діях складу кримінального правопорушення”.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду від 16 травня.

ГСУ Національної поліції України здійснювало досудове розслідування за фактами привласнення службовими особами Радикал Банку майна, переданого як забезпечення зобов’язань за кредитами.

Відомо, що під час досудового розслідування 14, 18 грудня 2015 року, 22 січня 2016 року було накладено арешт на майно ТОВКАУАРБ Інвестменс”, яке діяло від імені, в інтересах і за рахунок ЗНВПІФ “Джерело”.

І оскільки прокурор закрив кримінальне провадження, повинні бути зняті і арешти. Суд вивчив матеріали справи і вирішив, що арешти були зняті автоматично в момент закриття кримінального провадження.

Відомо, що Радикал Банк поступився “АРБ Інвестменс” правами вимоги за кредитними угодами. Заборгованість по уступленному 9 липня 2015 року портфелю становила близько 770 млн гривень – 53 кредитні договори.

Сума дисконту – збитку банку, з яким цей портфель було уступлено, перевищувала 420 млн гривень.

Всі відступлені банком кредити не були проблемними, за винятком двох кредитних договорів, які визначалися банком як проблемні і за якими формувався резерв в загальній сумі кредитної заборгованості 15,4 млн гривень або 2% від загальної вартості уступленого кредитного портфеля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Радикал Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua