0 800 307 555
0 800 307 555

У МВФ розповіли, як ставляться до валютного посилення Україні


У МВФ розповіли, як ставляться до валютного посилення Україні

Міжнародний валютний фонд вважає валютне посилення винятковим запобіжним для стабілізації ситуації в країні.

Про це повідомив представник МВФ в Україні Жером Ваше.

“В цілому, ми не вважаємо валютний контроль панацеєю. Такий контроль повинен вводитися тоді, коли немає іншого способу вирішення проблеми. І в цьому у нас з Національним банком сходяться погляди на речі. У минулому році ситуація з валютою була дуже складною на тлі військового конфлікту . У таких ситуаціях ми просимо країни надати план дій і обіцянку поступово зняти такі обмеження, коли умови будуть сприятливими “, – сказав він.

Ваше додав, що плани щодо скасування обмежень не мають певних часових меж і повинні втілюватися тоді, коли буде поліпшення з припливом депозитів населення в банківську систему і зростанням золотовалютних резервів країни.

Представник МВФ також похвалив Нацбанк за посилення контролю над банківською системою для запобігання відмиванню грошей і за кроки, спрямовані на розкриття реальних власників банків.

Зазначимо, Міжнародний валютний фонд вважає критично важливим реформування податкової сфери, держпідприємств і рішення проблем в банківському секторі для продовження співпраці з Україною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Куди йдуть гривня і долар?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua