Виробництво автотранспорту в Україні скоротилося майже на третину


Виробництво автотранспорту в Україні скоротилося майже на третину

Виробництво автотранспортних засобів в Україні в січні-квітні поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, скоротилася на 27,5% – до 1 076 одиниць, говориться в повідомленні асоціації “Укравтопром”.

Згідно з даними асоціації, в квітні 2016 року у українських заводах було випущено 299 автомобілів, що на 47% менше квітня 2015 року та на 2% менше показника березня цього року.

Виробництво легкових автомобілів в квітні зросло на 18% – до 188 штук. При цьому всі автомобілі були випущені на заводі “Єврокар”, а найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) за минулий місяць не випустив жодного автомобіля.

Комерційних автомобілів в квітні цього року було випущено 110 штук, що на 20,9% більше квітня 2015 року та на 139% більше, ніж в березні. Всі авто випустив “АвтоКрАЗ”.

Також повідомляється, що в квітні в Україні було випущено всього один автобус, виробництва “Черкаський автобус”, на відміну від 5 штук в березні цього року і 36 штук в квітні 2015 року.

Нагадаємо, виробництво автотранспортних засобів в Україні в січні-березні поточного року скоротилося на 15,7% – до 777 одиниць.

За даними асоціації “Укравтопром”, виробництво автотранспорту в Україні за підсумками 2015 року скоротилося в 3,5 рази – до 8,2 тисячі авто.

Найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні є корпорація “УкрАВТО” (Запорізький автомобілебудівний завод), корпорація “Богдан”, “Єврокар”, корпорація “АІС” ( “КрАСЗ”), корпорація “Еталон” (Чернігівський і Бориспільський автозаводи).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua