Гості «Євробачення» зможуть розплачуватися браслетами для безконтактних платежів


Гості «Євробачення» зможуть розплачуватися браслетами для безконтактних платежів

Відвідувачі пісенного конкурсу “Євробачення 2016”, який проходить в ці дні в столиці Швеції Стокгольмі, отримають можливість розплачуватися браслетами для безконтактних платежів.

Це стало можливим в рамках співпраці компанії Gemalto, фахівця в сфері цифрової безпеки, з міжнародною платіжною системою Visa. Безконтактні браслети Visa стали доступні для покупки в Селі Євробачення в Стокгольмі за тиждень до конкурсу. “Євробачення” розраховує залучити до 65 тисяч відвідувачів, надавши їм можливість розплачуватися за допомогою нового гаджета.

В рамках проекту компанія Gemalto розробила сайт, який дозволяє користувачам отримати доступ до інформації про обліковий запис браслета в режимі реального часу, включаючи дані про передплачений баланс і попередні транзакції. Браслети можуть бути використані для здійснення платежів в будь-якому готовому до безконтактних платежів POS-терміналі Visa в усьому світі і продовжать діяти після закінчення шоу і до 31 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, 10 травня вже відбувся перший півфінал конкурсу “Євробачення 2016”, 12 травня відбудеться другий півфінал. Кульмінація події відбудеться 14 травня під час фіналу на Globe Arena.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua