Американські студенти створили рукавички, що розпізнають мову жестів (відео)


Американські студенти створили рукавички, що розпізнають мову жестів (відео)

Мова жестів – спосіб комунікації, який використовується для спілкування між собою глухонімими людьми. Для простої ж людини, що не знайома зі значенням тих чи інших рухів руками, спроба зрозуміти «співрозмовника» в такому випадку найчастіше закінчується невдачею. Виправити ситуацію готовий винахід студентів з Вашингтонського університету.

Томасу Пріору (Thomas Pryor) разом з Навидом Азоді (Navid Azodi) вдалося створити електронні рукавички і написати під них софт, здатний перетворювати в режимі реального часу мову жестів в звичні нам слова – усне мовлення. Тому проблема в комунікаціях з тими, хто з народження або з вини хвороби втратить слух (а як наслідок – і здатність розмовляти) може бути вирішена на місці за допомогою спроектованого пристрою.

Вбудовані в рукавички, іменовані SignAloud, датчики фіксують поточний стан пальців, зап’ястя і рук, передаючи все зняті показання по Bluetooth на ПК. Потім в хід вступає спеціальне програмне забезпечення, завданням якого є розшифровка отриманих даних для їх подальшого перетворення в слова через синтезатор мови.

На даному етапі пристрій працює в тандемі лише з комп’ютером, проте в планах авторів проекту випустити аналогічний додаток і для смартфонів/планшетів, щоб зробити рукавички по-справжньому мобільним засобом комунікації без прив’язки до місця.

Що стосується пошуку способу для комерційної реалізації описаного, то поки SignAloud існують у вигляді прототипу і навряд чи виявляться доступними для придбання в найближчий рік не дивлячись на всю перспективність самої концепції і затребуваність технологічного аксесуара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua