Маск обіцяє четверте покоління Tesla - найбільш доступне


Маск обіцяє четверте покоління Tesla - найбільш доступне

Глава компанії Tesla, яка нещодавно запустила підписку на свою нову модель Tesla Model 3 за 35 тисяч доларів, вперше заявив, що планує випуск ще більш дешевого електромобіля.

Натяк пролунав на 12-й хвилині в його бесіді з норвезьким міністром транспорту і комунікацій на конференції Future Transport Solutions, пише ЕП з посиланням на electrocars.

“Я дуже радий, що можу робити автомобілі, які більшість людей може собі дозволити. Але автомобілі майбутнього будуть ще доступніші”, – сказав Маск.

“Model 3 розроблена таким чином, що приблизно половина людей зможе її собі дозволити. Але потім, з четвертим поколінням, з невеликими автомобілями, ми, врешті-решт, опинимося в ситуації, коли кожен зможе дозволити собі електромобіль”, – додав він.

Бізнес-план Tesla завжди містив трирівневу стратегію: від спорткара Tesla Roadster, через седан преміум-класу Model S (і подібного йому кросовера Model X), до порівняно доступною Model 3, яка знаходиться в так званому “малому преміум-класі” і буде доступна з кінця 2017 року.

Model 3 вже забронювали 400 тисяч осіб у всьому світі, з них 11 українців. Проте, ціна автомобіля в 35 тисяч доларів залишається досить високою.

Зараз для Маска першочерговим є завдання поставки клієнтам замовленої Model 3, а також споруди фабрики акумуляторів під назвою Gigafactory.

Тому четверте покоління – це справа неблизька. Але, як бачимо, зупинятися на нинішніх планах підприємець не збирається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua