Напередодні 30-річчя аварії на ЧАЕС Google Україна запрошує на безпечну прогулянку по Чорнобильській зоні на Картах Google


Напередодні 30-річчя аварії на ЧАЕС Google Україна запрошує на безпечну прогулянку по Чорнобильській зоні на Картах Google

Сьогодні, 26 квітня 2016 року, виповнюється 30 років з дня Чорнобильської катастрофи.

Фахівцям компанії Google вдалося за допомогою спеціальних автомобілів Google Street View проїхати і зняти панорами покинутої зони, завдяки чому всі бажаючі можуть побачити, як виглядає ця місцевість зараз.

Прип’ять – місто, побудованей для обслуговування ЧАЕС, яке було повністю евакуйовано в перші кілька днів після аварії. Почати безпечну прогулянку варто зі стели при в’їзді в місто, далі можна відвідати парк атракціонів, головну площу міста і інші місця.

Сама Чорнобильська атомна станція знаходиться поруч з містом. Ви можете побачити всі чотири блоки станції на відстані; канал, в якому живуть відомі соми, а через канал – занедбаний недобуд додаткових блоків АЕС.

У Чорнобильській зоні є ще один вельми цікавий об’єкт – Загоризонтна радіолокаційна станція “Дуга”, яка була вкрай секретним об’єктом в радянські роки. Зараз це дуже популярне місце серед екстремалів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua