Литовченко може запустити нового 4G-оператора


Литовченко може запустити нового 4G-оператора

Компанія «Інтелектуальні комунікації», яка надає послуги мобільного зв’язку під брендом Giraffe, змінила власника.

Про це з посиланням на дані Мін’юсту передає РБК-Україна.

Відповідно до реєстру Міністерства юстиції України, власником стільникового оператора ( «Жираф», – ред.) Стала кіпрська Magnilda Holdings Limited, тоді як раніше їм значилася зареєстрована в Мюнхені компанія Beteiligungs Gmbh.

Як повідомляють джерела РБК-Україна, за самою Magnilda Holdings Limited може стояти група людей, в числі яких, зокрема, колишній президент і засновник компанії «Київстар» Ігор Литовченко.

Оператор Giraffe надає послуги зв’язку в стандарті Wimax на частотах в 2,3-2,4 ГГц. Вони включені в перелік діапазонів, на яких в Україні може в майбутньому з’явитися зв’язок 4G.

У лютому поточного року сім телеком-компаній, серед яких і Giraffee, підписали договір з британською Analysys Mason Limited, яка досліджує можливість запуску 4G на різних частотах.

Тендери на 4G планується провести на початку 2018 року.

Зв’язок стандарту 4G (або LTE) (від англ. Fourth generation – четверте покоління) являє собою комплекс перспективних технологій в сфері стільникових телекомунікацій з підвищеними вимогами, що дозволяє передавати дані з «космічної» як на сьогодні швидкістю понад 100 Мбіт / с рухомим і 1 Гбіт / с стаціонарним абонентам.

За останніми даними, кількість абонентів зв’язку 4G в світі перевищила один мільярд.

Найбільшим ринком LTE-зв’язку є Китай з 386 мільйонами абонентів – тільки в четвертому кварталі 2015 приріст склав 84 мільйони громадян КНР. Другий за величиною ринок – Північна Америка з майже 237 мільйонами абонентів (її частка на світовому ринку знизилася до 22,2%). І замикає топ-трійку європейський ринок зі скромними 14,8% від загального обсягу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua