Обсяг субсидій на оплату комуналки вже в 14 разів перевищив торішній показник


Обсяг субсидій на оплату комуналки вже в 14 разів перевищив торішній показник

Жителям України в січні-березні 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 1,8 мільярда гривень, що більш ніж в 14 разів більше, ніж в січні-березні 2015 року, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 976,1 мільйона гривень, в сільській – 826,1 мільйона гривень.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-березні поточного року були призначені 1,4 мільйона сімей (включаючи тих, які звернулися за субсидіями у 2015 році, але отримали їх тільки в 2016 році), що склало 114,8% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями. При цьому в міській місцевості субсидії були призначені 909,3 тисячі сімей, у сільській – 473,2 тисячі сімей. У порівнянні з січнем-березнем 2015 року, кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла в 3,5 рази.

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у березні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився в 4,4 рази – до 1,2 тисячі гривень.

Нагадаємо, жителям України в 2015 році були призначені субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,4 мільярда гривень, що на 2 мільярди гривень, або в 6 разів, більше, ніж в 2014 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua