Cisco допоможе Hyundai створювати «розумні» автомобілі


Cisco допоможе Hyundai створювати «розумні» автомобілі

Південнокорейський автогігант Hyundai Motor і американський виробник мережевого устаткування Cisco підписали угоду про співпрацю в області розробки ключових технологій для так званих підключених автомобілів (Connected Car).

Спільними зусиллями партнери займуться створенням автомобільної мережевої технології, що забезпечує високошвидкісну передачу великих обсягів даних в машині. Цей проект буде розвиватися в рамках концепції «гіпер-підключених і інтелектуальних автомобілів» (Hyper-connected and Intelligent Car), про яку Hyundai розповіла раніше в квітні.

«Ця співпраця є частиною ширшої стратегії Hyundai Motor з розробки провідною в галузі платформи для підключених автомобілів за рахунок роботи з лідируючими технологічними партнерами», – йдеться в заяві автовиробника.

Концепція Connected Car передбачає використання в автомобілях бездротового зв’язку для обміну даними з різними сервісами, дорожньою інфраструктурою та іншими транспортними засобами. Передбачається, що подібні технології підвищать безпеку руху, допоможуть надавати якісно нові послуги і поліпшать комфорт управління машиною.

Розробкою технологій для підключених автомобілів за підтримки IT-компаній займаються і інші учасники автопрому. Так, нещодавно Toyota Motor оголосила про розширення п’ятирічної співпраці з Microsoft: партнери почали створювати нові інтернет-сервіси для автомобілістів і дилерів. Минулого місяця General Motors анонсувала покупку компанії Cruise Automation, що спеціалізується на розробці технологій для самокерованих автомобілів, за $ 1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua