Автомобілі з підключенням до Інтернету стануть головною мішенню для кіберзлочинців


Автомобілі з підключенням до Інтернету стануть головною мішенню для кіберзлочинців

Автовиробники і високотехнологічні компанії працюють спільно над розвитком нового тренда автомобілів, оснащених доступом до всесвітньої мережі. Завдяки цьому, водії і власники транспортних засобів зможуть прямо за кермом користуватися всіма тими функціями, які зараз доступні на смартфонах.

Однак експерти попереджають: автомобілі, підключені до інтернету, представлятимуть бажану мету для кібершахраїв в найближче десятиліття.

Про це повідомив засновник “Лабораторії Касперського”. За його словами, автомобілі в наш час стають більш безпечними завдяки різним пристроям, підключеним до мережі і допомагає в управлінні автомобілем. Але при цьому вони стають і менш безпечними, тому що всі ці системи і пристрої представляють “ласий шматочок” для кібершахраїв і можуть надати їм доступ до головного комп’ютера автомобіля.

«Протягом тривалого періоду часу автомобілі, підключені до інтернету, будуть уразливі», сказав директор Kaspersky Lab в інтерв’ю Financial Times.

За оцінками експертів, близько 250 мільйонів автомобілів будуть безпосередньо підключені до мережі до кінця десятиліття.

“На жаль, погані хлопці стають розумнішими”, – зазначив Євген Касперський. За його словами, міжнародна кооперація необхідно співпрацювати, щоб зупинити майбутню хвилю нападів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua