У Європарламенті для депутатів пройде конференція з питань криптовалют


У Європарламенті для депутатів пройде конференція з питань криптовалют

В Європарламенті на цьому тижні пройде чотириденна конференція з питань криптовалют і технології blockchain. Захід матиме освітній характер і призначений переважно для депутатів.

Конференція є некомерційною, її учасниками стануть представники Світового банку, Міжнародного валютного фонду, Організації економічного співробітництва і розвитку, Банку міжнародних розрахунків, ООН та Європолу поряд з ученими, центральними банками, фінансовими компаніями і стартапами.

Незважаючи на те, що ажіотаж навколо біткоїна спав, інтерес до технології blockchain продовжує наростати – фінансові організації по всьому світу прагнуть зрозуміти, як використовувати її для своїх операцій, у зв’язку з чим ставлять питання стосовно відповідного законодавства.

Передбачається, що конференція допоможе євродепутатам впоратися з цим питаннями – в тому числі за допомогою діалогу з МВФ, Nasdaq і Blockchain.info.

Торік у ЄС валютно-обмінні операції з участю біткоїна та інших криптовалют звільнили від податків, однак ніякого законодавства, яке б певним чином регулювало використання blockchain, поки немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua