Facebook планує забезпечити інтернетом увесь світ


Facebook планує забезпечити інтернетом увесь світ

Залучення нових користувачів є ключовим завданням компанії Facebook. Вони обіцяють поліпшити можливості інтернет-з’єднання для користувачів у містах і приміських територіях.

Компанія представила два проекти, Aries і Terragraph. Обидві розробки являють собою мережу антен. Вони створюють маленькі стільники, щоб поліпшити використання бездротової смуги пропускання.

За даними Facebook, близько мільярда людей не мають постійного доступу до Інтернету, оскільки живуть у місцевостях з дуже слабким зв’язком. Ще 1 млрд перебувають у зоні якісного зв’язку, але не можуть дозволити собі оплату послуг. Facebook сподівається, що ці проекти нададуть операторам дешевше обладнання, що знизить ціни.

Компанія намагається залучити ще 2 млрд користувачів, які мають можливість з’єднання, можуть заплатити, але поки не знаходять для себе особливого інтересу в сервісах Facebook. Для цих людей компанія пропонує Free Basics – низку основних інтернет-сервісів з безкоштовним доступом. У деяких країнах користувачі отримають вільний доступ до Facebook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua