Створено робота-дворецького BIG-i здатного реагувати на голосові команди (відео)


Створено робота-дворецького BIG-i здатного реагувати на голосові команди (відео)

Компанія NXROBO показала прототип робота, виробництво якого почнеться в кінці 2016 року. Робот-дворецький BIG-i здатний розпізнавати голосові команди, впізнавати обличчя, а також взаємодіяти з гаджетами. Він використовує спеціально розроблену операційну систему та програмне забезпечення, завдяки чому робот підлягає “навчанню”. Так, за допомогою голосу і жестів користувач може навчити BIG-i новим функціям. За задумом NXROBO, в подальшому сукупність призначених для користувача вказівок сформує “характер” робота, що зробить його більш продуктивним помічником.

BIG-i вміє візуально розпізнавати ситуацію, про яку говорилося в команді. Наприклад, команда “Якщо бачиш, як Томмі бере фрукт, нагадай йому помити руки”, яка звучить досить складно для стандартного робота, для BIG-i буде зрозуміла. Після такої вказівки робот, розпізнавши за допомогою своєї камери особу Томмі і побачивши, як він узяв фрукт, нагадає йому про необхідність дотримуватися гігієни.

BIG-i можна назвати вірним роботом: він дізнається тільки голос власника. Це означає, що всіх інших людей він сприймає як незнайомців і не підпорядковується їх командам.

Про вартість такого робота поки нічого невідомо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua