Google тестує систему голосового управління Android


Google тестує систему голосового управління Android

Компанія Google тестує додаток для Android, який дозволяє управляти деякими основними функціями мобільних пристроїв за допомогою голосу.

Програмне забезпечення отримає назву Voice Access – призначене воно, в першу чергу, для інвалідів, які за допомогою програми могли б користуватися важливими елементами Android без рук. На даний момент додаток знаходиться в стадії бета-тесту, але скоро він повинен стати доступним безкоштовно в Google Play всім і кожному.

Voice Access дозволить відкривати додатки, перегортати сторінки і вибирати об’єкти на екрані – і все це за допомогою голосу. «Наприклад, ви можете сказати “відкрити Chrome” або “відправитися додому”, щоб управляти телефоном, або взаємодіяти з екраном, вимовляючи «натиснути наступне» або «перегорнути вниз», – написала Google у своєму блозі. Також до будь-якого елементу операційної системи можна буде прив’язати свій номер, за яким потім цей елемент можна буде швидко викликати.

Компанія анонсувала і ряд інших поліпшень в плані доступності своїх продуктів. Так, тепер розробники можуть випробувати на своїх додатках так званий «Сканер доступності» (Accessibility Scanner), який дасть поради щодо поліпшення – наприклад, порекомендує збільшити кнопки або зробити екран більш контрастним. Більш того, Google Docs скоро отримає покращену підтримку редагування голосом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua