На «синьому екрані смерті» Windows 10 з'явилися QR-коди


На «синьому екрані смерті» Windows 10 з'явилися QR-коди

На так званому «синьому екрані смерті» Windows 10, що сповіщає про наявність в операційній системі серйозної помилки, тепер будуть відображатися QR-коди. Це найбільша зміна в «синьому екрані смерті» з того моменту, як Microsoft прибрала безліч непотрібних подробиць з такого екрана в Windows 8 і замінила їх сумним смайлом.

QR-коди з’явилися в останній прев’ю-версії Windows 10. Всім користувачам операційної системи вони стануть доступні з виходом ювілейного оновлення, яке має відбутися цього літа.

Microsoft використовує QR-коди для того, щоб працівники служби підтримки компанії могли визначати коди помилок на «синіх екранах смерті». QR-коди підходять і для пересічних користувачів — вони можуть сканувати їх за допомогою смартфонів і самостійно шукати в Мережі вирішення проблеми щодо отриманої інформації.

Найчастіше суть помилки на «екрані смерті» Windows було важко зрозуміти. Новий спрощений підхід розробників до цього питання може сильно допомогти користувачам у вирішенні проблем операційної системи і виправленні системних помилок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua