Літаюча дошка Flyboard Air пройшли перші випробування (відео)


Літаюча дошка Flyboard Air пройшли перші випробування (відео)

Ідея створення літаючої дошки (ховерборд) прийшла інженерам і розробникам вже досить давно. За минулий час багато хто прагнув створити такий пристрій, але в більшості випадків подібні проекти закінчувалися на стадії прототипів. Однак роботи в цьому напрямку тривають. Одним з останніх свій варіант літаючої дошки представив Френк Запата. Днями він опублікував в мережі відео, в якому можна побачити дошку під назвою Flyboard Air. За словами автора, вона може підняти людину на висоту до 3 кілометрів і переміщатися зі швидкістю до 150 кілометрів на годину.

Вперше Френк Запата захопився літаючими дошками близько 5 років тому. За цей час він модернізував конструкцію пристрою і зараз вже готовий представити працездатний прототип. Характеристики дошки вражають, але проблема палива все ще залишається відкритою. Єдине місце, де можна зберігати бак з пальним – це рюкзак на спині. Даного обсягу вистачає всього на 10 хвилин польоту.

Управляється дошка за допомогою рухів пілота і регулятора швидкості обертання лопатей. Автор проекту зазначає, що пристрій ще не готовий і стане доступним тільки в наступному році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua