Вкладникам банку "ТК Кредит" почали виплати


Вкладникам банку "ТК Кредит" почали виплати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 12 квітня почав виплати вкладникам ліквідованого банку “ТК Кредит” через відділення “Універсал Банку”, повідомляється на сайті фонду.

Згідно з повідомленням, виплати будуть проводитися до 26 травня 2016 року, після зазначеного терміну отримати гарантовані кошти можна буде за індивідуальними зверненнями до Фонду гарантування.

Нагадаємо, 8 квітня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав процедуру ліквідації банку “ТК Кредит” на підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації цього банку.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 11 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк “ТК Кредит” на підставі рішення Національного банку України про визнання банку неплатоспроможним.

Правління НБУ прийняло рішення про віднесення банку “ТК Кредит” до категорії неплатоспроможних, вперше прийнявши рішення про виведення банку з ринку через непрозорість структури його власності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ТК Кредит ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua