Українська команда показала електробайк власної збірки, який розганяється до 95 км/год


Українська команда показала електробайк власної збірки, який розганяється до 95 км/год

Український стартап з кур’єрської доставки DelFast зібрав свою версію електробайка. Він вміє довго їздити на одному заряді, а розганяється до 95 км / ч. Як розповів засновник стартапу Данило Тонкопій, це повністю своя розробка.

«Як Tesla, яка на рамі Lotus повністю збирає свою модель, ми не беремо базову модель, тільки раму. Купуємо вилку і амортизатори, батарейки, електроніку, мотор і т.д. і збираємо свій варіант », – говорить він. Все це підбиралось дослідним шляхом і «допілювалось» в майстерні.

Середня швидкість байка – до 70 км / ч, є можливість розгону до 95 км / год, пробіг на одній зарядці – повних 60 км. Зараз одна зібрана модель використовується для кур’єрської доставки, але в майбутньому їх число планується збільшити – як для власної доставки, так і для продажу (акційна вартість $ 6700, для широкого продажу – $ 7500.). Проект планують вивести на Kickstarter.

В основному пробіг на одній зарядці для подібних моделей становить від 45 до 55 км при швидкості руху в 60-70 км /год. Але за словами авторів моделі, цей байк днями проїхав більше 55 км на одній зарядці при швидкості 75 км /год.

«Насправді для безпеки пересування містом довелося реально зменшити швидкість до 75 км /год. Приємний розгін, добре зриває з місця, легко. Йде м’яко, ковтає “ямковий ремонт доріг”. По-людськи радує, коли автомобілісти на світлофорах висовуються з вікон машин, запитують, дивуються, цікавляться. В цілому, відчуття суперські! », – ділиться відчуттями Сергій Денисенко, директор DelFast, який обкатував електробайк.

Загалом же в парку компанії 85 електровелосипедів. Зараз у стартапа 65 кур’єрів, 300 постійних b2b-клієнтів, серед них ПриватБанк, Алло, Fotos.ua, Eda.ua, Bodo, City.com та інші. Крім України, стартап працює в Польщі і Казахстані. Також пару місяців назад DelFast запустив франчайзинг, представником франшизи на території України і за її межами стала компанія Franchising Full Cycle.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua