Ford тестує самокеровані автомобілі в темряві


Ford тестує самокеровані автомобілі в темряві

Компанія Ford відрапортувала про успішні випробування автомобіля з системою автопілотування в повній темряві. Це ще на один крок наближає вихід подібних транспортних засобів на комерційний ринок.

Однією з основних складових комплексу автопілотування є бортові камери. Однак ефективність їх роботи багато в чому залежить від освітленості.

Як показали тести Ford, самокеровані автомобілі, по суті, можуть взагалі обходитися без камер. У повній темряві на виручку приходять інші датчики – перш за все лідари.

Автопілот Ford тестується на автомобілях Fusion Hybrid. Такі машини використовують чотири інфрачервоних лидара, а також відеокамери і різні датчики для побудови тривимірної карти простору.

У процесі створення робомобіль фахівці Ford взаємодіють з дослідниками з Університету Мічигану і Массачусетського Технологічного інституту. Зараз фахівці компанії працюють над адаптацією необхідних сенсорних і комп’ютерних технологій для масового виробництва, а також продовжують перевіряти і вдосконалювати алгоритми їх функціонування.

Очікується, що повністю автоматизовані автомобілі зможуть вступити на ринок до 2025-го. У найближчі ж роки випробування таких транспортних засобів дозволить компанії Ford запропонувати покупцям автомобілі, оснащені інноваційними комплексами сприяння водієві при русі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua