Кадровики розповіли, як часто варто міняти роботу за українськими мірками


Кадровики розповіли, як часто варто міняти роботу за українськими мірками

Менше 3 років на одному робочому місці, за українськими мірками, вважається частою зміною роботи. Про це розповіла експерт з пошуку персоналу агентства “Рекрут Альянс” Ольга Орос.

“Як правило, часта зміна роботи не додає бонусів у переговорах з роботодавцем. Це свідчить про недостатню стабільність і неуспішності на попередніх робочих місцях”, – говорить експерт.

Виправдовує часту зміну роботи підвищення по посаді або зміна компанії на більш перспективну або престижну.

“Є випадки, коли фахівці потрапляють у неблагонадійні компанії. Таких зараз багато. Звичайно, після 2-3 місяців роботи звідти звільняються. Але якщо такі випадки дуже часті в резюме, виникають вже питання не до компанії, а до кандидата. Чому він так безвідповідально ставиться до місця роботи? Чому не перевіряє інформацію про роботу перед прийняттям рішення?” – розповідає Ольга Орос.

Оптимально, на її думку, міняти місце роботи або посаду в межах однієї компанії раз на 5 років. Частіше шукати нову роботу прийнятно тільки в тих компаніях або професіях, які передбачають роботу над проектами. Це архітектори, інженери, програмісти, менеджери з розвитку територій або продуктів.

“Вони розробляють стратегію розвитку і план роботи, а потім знімають виконавців. Короткостроково влаштовують і менеджерів, що працюють на старті бізнесу, так звані стартап-менеджери. Пишуть бізнес-план, налагоджують бізнес-процеси, знімають керуючий персонал і переходять на інший проект”, – уточнює експерт.

Робота все життя на одному місці сприймається роботодавцями як прояв неможливості адаптуватися і небажання розвиватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua