"Укрзалізниця" на Великодні та травневі свята запропонувала близько 1,8 млн місць в поїздах


"Укрзалізниця" на Великодні та травневі свята запропонувала близько 1,8 млн місць в поїздах

“Укрзалізниця” на період масових перевезень з 28 квітня по 11 травня запропонувало пасажирам близько 1,8 млн місць в поїздах, і привернула до перевезень майже 3 тис. пасажирських вагонів.

Як повідомила прес-служба ПАТ, на пікові дати 29, 30 квітня з усіх регіонів України пасажирам запропоновано понад 240 тис. місць.

У західному напрямку на 29 квітня запропоновано 24 тис. місць (вільно ще 6 тис. місць), на 30 квітня запропоновано 20,5 тис. місць, з них у вільному продажу 10,2 тис. місць. У Азовського напрямку на 29 квітня запропоновано 2,6 тис. місць, у тому числі вільні ще понад 1,2 тис. місць, на 30 квітня запропоновано близько 1,9 тис. Місць, з яких вільні ще 1,6 тис. місць.

В одеському напрямі на 29 квітня запропоновано 9,8 тис. місць, доступні ще 3,5 тис. місць, на 30 квітня запропоновано 7,1 тис. місць, з яких доступні ще 5,4 тис. місць.

“Укрзалізниця” докладає максимум зусиль, щоб всі бажаючі могли скористатися залізницею для святкових подорожей. Фахівці компанії здійснюють постійний моніторинг завантаження пасажирських поїздів, призначають додаткові поїзди на популярних маршрутах, збільшують періодичність курсування поїздів і в межах технологічної можливості збільшують кількість вагонів у складі поїздів “, – наголошується в повідомленні.

У той же час залізничники просять пасажирів заздалегідь планувати свої святкові подорожі і подбати про придбання квитків, в тому числі на альтернативні дати, наприклад на 27 і 28 квітня.

Як повідомлялося, на великодні і травневі свята до послуг пасажирів представлені 18 додаткових поїздів, а також додаткові рейси шести цілорічних поїздів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua