Windows 10 визнана найпопулярнішою операційною системою серед користувачів Steam


Windows 10 визнана найпопулярнішою операційною системою серед користувачів Steam

Частка комп’ютерів на базі операційної системи Windows 10 продовжує зростати. Згідно з офіційними даними, на сьогоднішній день “десятка” встановлена більш ніж на 270 мільйонах пристроїв по всьому світу.

Про досить високій швидкості поширення Windows 10 говорять і дані сервісу Steam. Якщо недавно велика частина гравців віддавала перевагу 64-бітовій версії Windows 7, то зараз 64-бітна Windows 10 стала найпопулярнішою операційною системою серед користувачів Steam.

Згідно з офіційною статистикою, на сьогоднішній день 64-бітна Windows 10 встановлена у 36,97% користувачів сервісу цифрової дистрибуції від компанії Valve. При цьому частка 64-бітової версії Windows 7 дорівнює 32,99%. Вона займає другий рядок у рейтингу найбільш популярних “операційних систем”. Третій рядок у рейтингу дісталася 64-бітної Windows 8.1.

Є думка, що популярність останньої операційної системи від компанії Microsoft викликана не тільки тим, що вона безкоштовна. Гравцям важливий і той факт, що “десятка” підтримує DirectX 12, навіть не дивлячись на те, що ігор з підтримкою цієї технології ще дуже мало.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua