У Білому домі закликають не робити поспішних висновків з приводу даних "панамського витоку" про Порошенка


У Білому домі закликають не робити поспішних висновків з приводу даних "панамського витоку" про Порошенка

У Білому домі вважають передчасним робити висновки щодо даних, які містяться в “панамських документах” про передбачувану участь українського президента Петра Порошенка в офшорних схемах.

“Я не можу коментувати жодні конкретні звинувачення, викладені в цих документах, враховуючи великий обсяг інформації. Я думаю, не варто робити поспішних висновків”, – сказав представник Білого дому Джош Ернест, відповідаючи на питання про ту частину документів, в яких наводяться дані про можливі порушення з боку П.Порошенка.

“Вірно також і те, що президент Порошенко продемонстрував прихильність впровадженню в Україні цілого ряду реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією”, – підкреслив Дж.Ернест.

Як повідомлялося, в опублікованих у неділю документах панамської юридичної фірми Mossack Fonseca міститься інформація про причетність ряду світових лідерів до ухилення від сплати податків, відмивання грошей та інших махінацій з використанням офшорних схем. У документах фігурує, в тому числі, президент України П.Порошенко.

Дж. Ернест в той же час відмовився прокоментувати викладені в “панамських документах” дані про передбачувані фінансові махінації, в тому числі що стосуються Росії, і закликав до прозорості у світовій фінансовій системі.

“Я бачив широке висвітлення цього витоку, у мене немає коментаря безпосередньо про припущення, викладені в документах”, – сказав Дж.Ернест.

“Можу сказати, що США активно виступають за підвищення прозорості міжнародної фінансової системи і працюють в сфері боротьби проти незаконних фінансових транзакцій і корупції”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua