Турецька компанія пропонує побудувати зерновий термінал в Одесі


Турецька компанія пропонує побудувати зерновий термінал в Одесі

Компанія Molino (Туреччина) запропонувала інвесторам побудувати сучасний зерноперевалочний комплекс з високою швидкістю завантаження судна.

Віце-президент компанії Салім Алабейі зазначив, що головною проблемою українських портів є застаріле обладнання. “Виробничі процеси йдуть повільно, втрачається час. Багато транспортних компаній не хочуть працювати в Україні, не бажаючи втрачати час”, – заявив він.

Він запропонував проект споруди зернового терміналу з можливістю одночасного завантаження двох суден класу “панамакс” і прийому (вивантаження) зерна з вантажівок, залізничних вагонів і морських судів (в разі імпорту).

“Обладнання дозволяє завантажувати обидва суховантажу з інтенсивністю 1200 тонн на годину, тобто в цілому – 2400 тонн на годину. Неважко підрахувати, що “панамакс” можна завантажити за один день, тоді як сьогодні такі судна іноді стоять в Україні тиждень”, – підкреслив представник турецької компанії, додавши, що швидкість розвантаження вантажівок і вагонів складає 200 тонн на годину, судів – 600 тонн на годину.

За його словами, проект пропонується для Одеси, але може бути реалізований в будь-якому порту України.

Необхідна територія для його реалізації – 170 тис. кв. метрів, вартість проекту “під ключ” – 150 млн дол, при цьому він окупиться, за запевненням топ-менеджера Molino, протягом чотирьох років.

Компанія Molino з 1965 року займається виробництвом обладнання для переробки харчової продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua