Укравтодор почав відзначати дорожні роботи і перекриття міжміських трас на Яндекс.Картах


Укравтодор почав відзначати дорожні роботи і перекриття міжміських трас на Яндекс.Картах

Яндекс і Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) запустили перший спільний проект в рамках якого фахівці агентства почали вносити на Яндекс.Карти інформацію про дорожні роботи і перекриттях на міжміських трасах.

Дані Укравтодору доступні на yandex.ua/maps, в додатках Яндекс.Карти і Навігатор – останнім в Україні користується кожен восьмий водій. З їх допомогою автомобілісти, які збираються в інше місто, зможуть подивитися, чи не ведуться на трасі ремонтні роботи. А якщо рух обмежено, то скільки вільних смуг залишилося. Укравтодор буде показувати і стихійні перекриття, наприклад, пов’язані з мітингами. Додатки допоможуть також побудувати маршрут в об’їзд перекриттів, якщо це в принципі можливо.

«Відомості про перекриттях на міжміських трасах були на сервісі і раніше, але вони були частковими. Щось ми брали з відкритих джерел, щось додавали користувачі. Завдяки Укравтодору тепер у нас буде повна картина. Через інтерфейс адміністратора наші партнери будуть самі додавати на сервіс свіжу інформацію – відразу, як тільки вона до них надійде », – каже Євген Боднар, менеджер по роботі з партнерами компанії «Яндекс.Україна».

Нагадаємо, що Державне агентство автомобільних доріг України займається дорожнім господарством країни і управляє дорогами загального користування. У веденні агентства 169,6 тис. км доріг, 52 тис. км з них – державного значення, 117,6 тис. км – місцевого. Це ті дороги, інформація про яких буде потрапляти на Яндекс.Карти. У 2016 році Укравтодор планує відремонтувати 728 км доріг, на це з держбюджету виділено близько 3,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua