Частка Windows 10 наближається до 15%: Більш 270 млн користувачів по всьому світу (інфографіка)


Частка Windows 10 наближається до 15%: Більш 270 млн користувачів по всьому світу (інфографіка)

Компанія Net Applications оприлюднила статистику за поширеністю різних операційних систем для персональних комп’ютерів за станом на кінець березня 2016 року.

Більше половини глобального ринку (51,9%) продовжує утримувати Windows 7. Правда, частка цієї платформи поступово знижується: місяцем раніше вона застосовувалася на 52,3% ПК з доступом в Інтернет.

На другому місці за популярністю знаходиться Windows 10 з показником в 14,2% проти 12,8% місяцем раніше. Нагадаємо, що Microsoft повідомила про доступність цієї ОС в кінці липня минулого року. У першу добу після виходу платформа була завантажена близько 14 млн раз. Відмітка в 50 млн установок була пройдена приблизно через два тижні після релізу платформи, а на інсталяцію 100 млн копій пішло два місяці. В кінці грудня кількість установок ОС досягло 200 млн. Ну а днями в Microsoft повідомили, що число активних користувачів Windows 10 перевищило 270 млн.

Трійки найпопулярніших ПК-платформ, за даними Net Applications, замикає Windows ХР з часткою в 10,9%.

В цілому на різні версії Windows доводиться 90,5% ринку. Ще приблизно 7,8% займають різні редакції OS X компанії Apple. На платформи Linux припадає близько 1,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua