Мандрівники з України проміняли літаки в ЄС на автобуси (інфографіка)


Мандрівники з України проміняли літаки в ЄС на автобуси (інфографіка)

Ринок пасажирських авіаперевезень в Україні протягом останніх двох років скоротився, згідно з даними офіційної статистики, приблизно на чверть.

Водночас українці стали частіше подорожувати за кордон на автобусах. Про це свідчать дані дослідження, проведеного аналітиками Wiz-Trans.

Як зазначають експерти, українці стали більше і частіше їздити на заробітки і на навчання в країни Європи – зокрема, обсяг автобусних пасажирських перевезень між Україною і Польщею за 2 роки зріс приблизно в 7 разів.

Найбільш популярними міжнародними автобусними рейсами з України в минулому році стали рейси з Києва та Львова до Варшави, Кракова та Праги, а після рейсів в Польщу і Чехію найчастіше українці їздили до Німеччини та Італії:

“Гарячий” період для подорожей на автобусі між Україною та країнами Європи починається в квітні і триває до кінця вересня. Зокрема, більше половини автобусних подорожей з України в країни ЄС припадає на період з квітня по серпень. Також багато поїздок відбувається в період новорічних та різдвяних свят.

За даними дослідження, регулярні автобусні рейси з України в Польщу здійснюють близько 30 перевізників, що в кілька разів більше, ніж два роки тому. Незважаючи на те, що прибутковість таких рейсів скоротилася внаслідок зростання конкуренції і падіння реальних доходів більшості пасажирів, за підрахунками маркетологів, в середньому з України в Польщу щодня відправляється 20 автобусів з пасажирами.

Найбільшим попитом у українських пасажирів користуються найдешевші квитки, а рівень сервісу (стюарди, кава, їжа, Інтернет і т. д.) зазвичай не такий важливий порівняно з ціною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua