Виплати МТСБУ за страховиків-банкрутів можуть перевищувати 200 млн грн, - гендиректор


Виплати МТСБУ за страховиків-банкрутів можуть перевищувати 200 млн грн, - гендиректор

Заборгованість страховиків-банкрутів, які вийшли зі складу Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), становить понад 200 млн грн, повідомив генеральний директор бюро Володимир Шевченко в ході загального зборах страховиків-членів МТСБУ.

За його словами, зокрема, виплати по заборгованості перед клієнтами страхових компаній “Авіоніка” і “Лафорт” можуть скласти від 33 грн до 33 млн грн, “Гарант-Авто” і “Україна” – 98 млн грн.

При цьому він зазначив, що в даний час по заборгованості “Лафорт” вже виплачено 12 млн грн, “Авіоніки” – 200 тис. грн.

Загальна сума регламентних виплат в 2015 році з фондів бюро склала 53,565 млн грн. Велика їх частина (73,7%) припала на виплати за шкоду, заподіяну незастрахованими транспортними засобами.

Як повідомлялося, МТСБУ 28 березня 2015 року почало прийом документів для здійснення відшкодування за договорами ОСАГО страхової компанії “ІнтерТрансПоліс”. Згідно з попередніми оцінками, сума відшкодування потерпілим за договорами цієї компанії складе близько 7 млн грн.

Моторне (транспортне) страхове бюро України є єдиним об’єднанням страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членами бюро є 58 страхових компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МТСБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua