Середній розмір виплати по ОСЦПВ в 2015 р. зріс на 21,6%, - МТСБУ


Середній розмір виплати по ОСЦПВ в 2015 р. зріс на 21,6%, - МТСБУ

Середній розмір страхової виплати за обов’язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортирних засобів (ОСЦПВ) у 2015 році зріс на 21,6% – до 11 тис. грн, мінімальний страховий платіж – на 34,1%, до 435 грн, повідомив генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) Володимир Шевченко.

Згідно з його даними, із загального обсягу нарахованих виплат (1,9 млрд грн), лише 3% припадає на відшкодування шкоди, заподіяної життю або здоров’ю громадян.

Із загального обсягу виплат 44,1% здійснюється у визначений законодавством термін (90 днів), тоді як у попередньому році цей показник становив 37,8%.

Крім того, В.Шевченко повідомив, що платежі по “зеленій карті”, здійснювані дев’ятьма страховими компаніями, минулого року збільшилися на 71,17% – до 845,6 млн. грн., при цьому сума сплачених вимог знизилася на 8,5% – 8,8 млн.

Середня виплата в 2015 році склала EUR2 тис.

Кількість договорів страхування, що вступили в дію торік, зросла на 8,69% – до 764,7 тис.

МТСБУ є єдиним об’єднанням страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членами бюро є 58 страхових компаній країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МТСБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua