Ну, за здоров'я: В Україні подорожчав алкоголь


Ну, за здоров'я: В Україні подорожчав алкоголь

З 1 квітня 2016 підвищуються відпускні ціни на алкоголь.

Це анонсує прес-служба ДП «Укрспирт».

«З квітня 2016 року ДП «Укрспирт» планує впровадити нову ціну на спирт етиловий. Заходи стали обов’язковими у зв’язку з подорожчанням зерна, що становить 60% питомої ваги собівартості спирту», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що витрати на придбання зерна збільшилися майже на 30%, на 16% зросли витрати на електроенергію – всі ці та інші показники враховувалися при розрахунку нової ціни.

«Розраховуючи вартість, ми враховували як інтереси ДП, так і інтереси клієнтів … Загалом я вважаю, що повинна бути єдина формула, за якою буде розраховуватися вартість спирту. Її розробка – завдання загальне для ДП «Укрспирт» і операторів алкогольного ринку країни», – коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

З квітня ціна за декалітр спирту сорту «Люкс» складе 285 грн з урахуванням ПДВ (+ 18,75% до реальної ціни).

Нагадаємо, в грудні 2015 року Верховна Рада проголосувала за зміни до Податкового кодексу, зокрема, за підвищення ставки акцизного збору на спирт і міцні алкогольні напої на 50%. З 1 березня акцизний збір на міцні спиртні напої підвищиться на 50%, до 105,8 грн/літр 100% спирту. Виросте ще й акцизний збір на пиво, кріплене вино і ігристе вино вдвічі – до 2,48 грн/літр, 7,16 грн/літр і 10,4 грн/літр відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua