Байден заявив Алієву про підтримку Вашингтоном проекту "Південний газовий коридор"


Байден заявив Алієву про підтримку Вашингтоном проекту "Південний газовий коридор"

Сполучені Штати Америки підтримують територіальну цілісність і суверенітет Азербайджану і зацікавлені в розвитку зв’язків з Баку, заявив, як повідомляє сайт глави держави, віце-президент США Джо Байден на зустрічі з президентом республіки Ільхамом Алієвим.

За даними прес-служби азербайджанського лідера, Дж.Байден відзначив наявність хороших можливостей для подальшого розширення двосторонніх зв’язків у всіх областях, в тому числі в економічній сфері. Він зазначив, що Баку і Вашингтон налагодили добру співпрацю в області безпеки, миротворчих операціях, високо оцінив активну участь і внесок Азербайджану в міжнародну антитерористичну коаліцію в Афганістані.

Віце-президент також наголосив на значенні кроків, спрямованих на визначення можливостей співпраці США і Азербайджану в оборонній сфері. Він підкреслив, що США повністю підтримують діяльність Азербайджану, пов’язану з реалізацією проекту “Південний газовий коридор”, і зроблять необхідні кроки в цій області.

У свою чергу І.Алієв повідомив Дж.Байдену, що в Азербайджані проводяться реформи у всіх сферах, забезпечені свобода думки, друку, зборів, інтернету. Глава держави детально поінформував про позицію Азербайджану з карабаського конфлікту. Президент висловив вдячність за рішучу позицію США в питанні врегулювання конфлікту, наголосив на важливості його дозволу.

І.Алієв підкреслив, що позиція президента США Барака Обами про неприпустимість існуючого статус-кво має велике значення. Президент зазначив, що роль США в мирному врегулюванні конфлікту шляхом переговорів має важливе значення.

І.Алієв заявив, що Азербайджан зацікавлений в подальшому посиленні співпраці з США в політичній, економічній та енергетичній сферах.

В ході бесіди сторони висловили зацікавленість в сильному і довгострокову співпрацю між двома країнами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua