Японські фахівці цікавляться низкою проектів розвитку інфраструктури в Україні


Японські фахівці цікавляться низкою проектів розвитку інфраструктури в Україні

Японські фахівці висловлюють зацікавленість рядом інфраструктурних проектів, намічених до реалізації в Україні.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України, мова про це йшла 31 березня в ході зустрічі в.о. глави міністерства Володимира Омеляна із заступником глави місії Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Під час заходу сторони обговорили перспективні напрями розвитку двосторонньої співпраці.

В.Омелян поінформував М.Харада про хід реформування залізничної сфери, зокрема, корпоратизації “Укрзалізниці”, і плани з оновлення рухомого складу.

“Питання модернізації залізничної інфраструктури викликали інтерес з японської сторони, особливо з огляду на перспективи спільного виробництва локомотивів на території України. Також потенційно цікавими були визнані перспективні інвестиційні проекти в дорожній галузі: будівництво мостового переходу через річку Південний Буг у Миколаєві і будівництво об’їзної автомобільної дороги навколо Києва” , – наголошується в повідомленні.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили співробітництву в питанні морських портів. Так, міністерство нагадує, що в березні відбулася зустріч з представниками Департаменту Близького Сходу та країн Європи Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), на якій обговорювалися проекти міжнародної технічної допомоги та залучення кредитних ресурсів.

Крім того, обговорювався проект технічної допомоги з розвитку морських портів в частині зміцнення інституційної спроможності та управління портами.

Зараз Мінінфраструктури очікує чергову місію експертів JICA з метою детального обговорення запропонованих українською стороною проектів в квітні поточного року. Крім того сторони розглянули і схвалили ідею про організацію роботи японських експертів в форматі постійного представництва в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua