"Нафтогаз" не планує відновлювати закупівлю газу у "Газпрому"


"Нафтогаз" не планує відновлювати закупівлю газу у "Газпрому"

НАК «Нафтогаз України» не планує відновлювати закупівлю газу у ВАТ «Газпром» з 1 квітня 2016 року, оскільки ціна газу, запропонована компанією на II квартал 2016 року, є вищою за пропозицію європейських постачальників Нафтогазу.

Про це повідомляє Управління по зв’язках з громадськістю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Крім того, як зазначається в повідомленні, Газпром відмовився від запропонованого Нафтогазом продовження дії домовленостей (зимового пакета), що визначають перехідні умови закупівлі російського газу для України.

Нафтогаз залишається відкритим до переговорів щодо приведення умов закупівлі російського газу до ринкових. Транспортування російського газу європейським споживачам буде відбуватися безперебійно відповідно до умов контракту між сторонами та чинним законодавством.

Як відомо, Нафтогаз припинив закупівлі газу у постачальника 25 листопада 2015 року, з огляду на зниження цін на газ на європейському ринку. Домовленості між Нафтогазом і Газпромом, які визначають перехідні умови закупівлі російського газу, діяли до кінця березня 2016 року. Однак Нафтогаз не здійснював закупівлю газу і в I кварталі, тому що ціна, запропонована російською стороною на цей період, була неконкурентною порівняно з вартістю газу, закупленого з європейського напрямку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua