Bank of America рекомендував співробітникам не використовувати слово «Brexit»


Bank of America рекомендував співробітникам не використовувати слово «Brexit»

Bank of America рекомендував співробітникам не використовувати слово «Brexit» при розмові з клієнтами, так як банк намагається зберегти нейтральну позицію в бурхливій дискусії з приводу членства Великобританії в Європейському Союзі.

Слово «Brexit» утворено від словосполучення «British exit» ( «Британський вихід»), яке використовують як термін, що означає вихід Британії з ЄС.

Зокрема, американський банк минулого тижня попросив керівників відділів «не висловлювати думок, щоб не вплинути на виборців, які не прораховувати можливі результати і не брати участь у виборчій кампанії» напередодні 23 червня, коли пройде референдум з питання виходу Британії з ЄС.

Ще в лютому Bank of America мав намір вкласти 100 тис. фунтів на кампанію по збереженню Британії в складі ЄС, але потім змінив своє рішення, передає The Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

У банку відмовилися коментувати інформацію.

Однак не всі банки США хочуть зберегти нейтралітет. Так, Goldman Sachs вже пожертвував 500 тис. Фунтів на кампанію «Сильніше в Європі» ( «Stronger In Europe»), куди також планують внести пожертвування JPMorgan Chase і Morgan Stanley.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua