У РФ безпілотні «КАМАЗи» їдуть на дороги загального користування в 2018-2019 рр.


У РФ безпілотні «КАМАЗи» їдуть на дороги загального користування в 2018-2019 рр.

«КАМАЗи» з системою автопілотування почнуть проходити випробування на дорогах загального користування не раніше 2018-2019 рр. Про це повідомляє Агентство міських новин «Москва» з посиланням на інформацію, отриману від підприємства.

Нагадаємо, що в основу російського робовантажівки покладена серійна модель «КАМАЗ-5350». В оснащення самокерованої машини входять радари, лідар (активний оптичний сенсор, що випускає лазерні промені в сторону цілі під час руху транспорту), відеокамери, системи зв’язку і бортові комп’ютери. Передбачена можливість дистанційного керування вантажівкою за допомогою спеціального пульта.

У червні 2015 року «КАМАЗ» приступив до перших тестових випробувань безпілотника, розробленого спільно з ВАТ «ВІСТ Груп» і Cognitive Technologies, на закритому полігоні. В таких умовах робота бортових систем машини буде аналізуватися як мінімум до кінця наступного року.

«Тестування на дорогах загального користування автономних автомобілів почнеться не раніше 2018-2019 рр. Чи буде це траса М11 або інша траса, стане відомо пізніше », – заявили представники «КАМАЗа».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua