Перед Великоднем прогнозують подорожчання свинини


Перед Великоднем прогнозують подорожчання свинини

Україна очікує підвищення цін на свинину напередодні Великодня. Про це повідомила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

“Напередодні великодніх свят, як правило, стрімко збільшується попит на свинину, а відповідно зростає і ціна. Така ситуація є недовговічною і змінюється після зниження попиту на ринку”, – спрогнозувала Паламар.

В Асоціації тваринництва відзначили, що на європейському ринку продовжується тенденція зростання цін на свинину через значний попит, який спостерігався напередодні Великодня.

Так, наприклад, в Німеччині ціна на свинину зросла на 4 центи. У Голландії та Бельгії ціна залишається стабільною. У Данії протягом останніх трьох тижнів ціна виросла на 4,2 цента. Таким чином, Данія знову очолила рейтинг п’яти визначальних в європейському свинарстві країн, потіснивши Францію, Іспанію, Німеччину і Голландію.

У той же час, ринок свинини в Австрії переповнений. Відповідно, австрійським виробникам доводиться задовольнятися незмінними цінами. Натомість протягом останнього тижня у Великобританії значно слабкіше ринок свинини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua