Кабмін дозволив відшкодовувати чиновникам витрати, понесені в результаті відкликання з відпусток


Кабмін дозволив відшкодовувати чиновникам витрати, понесені в результаті відкликання з відпусток

Кабінет міністрів України дозволив відшкодовувати чиновникам витрати, понесені ними у зв’язку з раптовими відгуками з відпусток або відмов у заздалегідь запланованому відпустці.

Про це йдеться в постанові уряду № 231, опублікованій на веб-порталі Кабміну.

«Відшкодування непередбачуваних витрат здійснюється у разі відкликання державного службовця із щорічної основної або додаткової відпустки під час його перебування в санаторно-курортному закладі, в іншому місці відпочинку, лікування – як в межах України, так і за кордоном», – йдеться в постанові.

До непередбачених витрат відносяться: витрати на придбання невикористаних проїзних документів, витрати у зв’язку з розірванням цивільно-правових договорів з організації відпочинку (лікування), витрати, пов’язані з бронюванням проїзних документів, місць проживання та надання інших послуг, а також документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду та перебування в місці відпочинку -оформлення візи, страхування, дозволів, сплати зборів і т.і.

Непередбачувані витрати відшкодовуються державному службовцю протягом одного місяця.

Як зазначається, постанова набирає чинності з 1 травня поточного року – одночасно з набранням чинності закону «Про державну службу».

Нагадаємо, нова редакція закону про державну службу була розроблена урядом і прийнята парламентом в кінці 2015 року. Президент України підписав цей закон в січні поточного року. Вступ закону в силу дозволить уряду вести переговори з Єврокомісією про створення спеціального фонду для фінансування додаткових виплат українським чиновникам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua