Скасування "мобільного рабства" в Україні відклали в довгий ящик


Скасування "мобільного рабства" в Україні відклали в довгий ящик

Державне підприємство “Український державний центр радіочастот” (УДЦР) зможе запустити послугу перенесення номера при зміні оператора (MNP) в тестовому режимі не раніше осені 2016 року в зв’язку з відповідним рішенням Антимонопольного комітету України (АМКУ), який зобов’язав держпідприємство провести переоцінку результатів торгів.

Про це повідомив глава комітету з конкурсних торгів УДЦР Вадим Гулько.

“Впровадження послуги переноситься на дуже тривалий термін, тому що будь-яке рішення ми не прийняли, ми повертаємося зараз на рівень в кращому випадку 25 грудня 2015 року, тому можете порахувати, що ми повертаємося практично на самий початок. На жаль, позитивних прогнозів у нас тепер немає”, – сказав він.

Момент повномасштабного запуску послуги може і зовсім бути перенесений на початок наступного року, оскільки її тестування займає від одного до трьох місяців. При цьому Гулько зазначив, що УДЦР до цих пір не прийняв остаточного рішення щодо доцільності проведення переоцінки результатів тендера.

“Ми повинні ознайомитися з офіційним документом АМКУ і зрозуміти, яка логіка у комітету, в зв’язку з чим вони прийняли таке рішення, і тільки після цього ми зможемо прийняти для себе якесь рішення, як ми будемо поступати далі… За законом ми повинні були отримати його ще минулої середи (23 березня. – Ред.). Чого АМКУ зволікає з цим документом, ми не знаємо”, – сказав Гулько.

Якщо Держцентр буде не згоден з аргументацією АМКУ, держпідприємство має намір звернутися до суду, тим самим відтермінувавши впровадження послуги MNP на ще більш невизначений термін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua