Microsoft розробляє смарт-обручку для HoloLens і Kinect


Microsoft розробляє смарт-обручку для HoloLens і Kinect

Днями в мережі з’явилася інформація про новий патент компанії Microsoft, в якому описано незвичайний переносний пристрій. Йдеться про “розумну” обручку, яка зможе розпізнавати жести користувача рукою і пальцями.

Проблема сучасних датчиків, наприклад, у випадку з Kinect полягає в тому, що вони фіксують лише основні рухи. Це може бути зміна положення тулуба або жести всією рукою. При цьому невеликі руху практично не розпізнаються. Для роботи з ними і було придумана спеціальна обручка.

Відповідно до патенту, в новий пристрій будуть вбудовані всі основні датчики, які повинні фіксувати жести користувача. Серед них – гіроскоп, акселерометр, а також інфрачервоний датчик. Останній знаходиться в нижній частині кільця під пальцем. З його допомогою можна буде визначати, коли користувач згинає палець і робить клік.

Передбачається, що “розумна” обучка має доповнити існуючі розробки Microsoft – HoloLens і Kinect. У парі з сенсорами, що фіксують великі жести, компанія планує домогтися максимально якісного розпізнавання кожного руху користувача.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua