Українцям видають більше американських віз


Українцям видають більше американських віз

Департамент консульської служби МЗС України констатує позитивну динаміку щодо збільшення кількості виданих віз громадянам України в США.

Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці МЗС України.

МЗС України вітає позитивну динаміку щодо збільшення кількості виданих віз громадянам України в США”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з оприлюдненою Державним департаментом США інформації, громадянам України у 2015 році було оформлено 77 203 неімміграційних віз (збільшення на 22,6% в порівнянні з 2014 р) і 4166 імміграційних віз.

Основна кількість оформлених громадянам України віз – це візи типу В-1, В-2 (бізнес / туризм – 52943); З-1 / D (члени екіпажів – 10042); J (учасники програм обміну – 7215).

“Україна фактично зайняла 5 місце серед європейських країн за кількістю оформлених неімміграційних віз США в 2015 р”, – підкреслили в МЗС.

Також зазначається, що американська сторона суттєво лібералізуються візові процедури для громадян України, що дозволило десяткам тисяч українців відвідати США.

Зокрема, рішеннями Держдепартаменту США збільшений граничний термін дії неімміграційних віз для українських громадян з 5 до 10 років: в квітні 2014 року – віз типу B1, B2, B1 / B2, у вересні 2015 року – віз типу C1 / D.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua