Нульовий ефект: Експерт звинуватив Яценюка в черговому тарифному піарі


Нульовий ефект: Експерт звинуватив Яценюка в черговому тарифному піарі

Приймаючи рішення скоротити норму споживання газу до 4,4 кубометра для домогосподарств без лічильника, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зробив спробу чергового “газового” піару.

Про це заявив експерт з питань енергетики Дмитро Марунич.

“Насправді в цій заяві більше піару, так як ще ніхто нічого не переплатив. Впродовж березня 2015 року діяла норма 3 кубометра, а потім після судового засідання Кабінет міністрів програв, і було прийнято рішення повернутися до норми 6 кубометрів. Потрібно розуміти, що рішення було прийнято абсолютно недавно, буквально в кінці лютого 2016 року. Люди, які отримали нові платіжки за березень з нормою 6 кубометрів, ще не могли переплачувати. тобто прем’єр-міністр зайнявся черговим “газовим” піаром “, – підкреслив експерт.

Марунич нагадав, що рішення щодо норми в 6 кубометрів для домогосподарств без газового лічильника розглядалося кілька тижнів тому.

“Вони його не прийняли і відправили на доопрацювання. Якби все було прийнято тоді офіційно, то, швидше за все, облгази не змогли нараховувати платежі за березень по нормі 6 кубометрів. Виходить, що уряд програв апеляцію, не змогло прийняти вчасно своє рішення і тепер намагається відіграти ситуацію назад “, – резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua