Чехія готова прийняти на роботу 5 тисяч українців, - ЗМІ


Чехія готова прийняти на роботу 5 тисяч українців, - ЗМІ

Чеські компанії мають намір прийняти на роботу 5 тисяч українців. Як передає Радіо Прага, пропозиція на розширення проекту по притоку українських робітників нині проходить процедуру внесення поправок.

Поки що даний проект, який стартував в листопаді 2015 року, стосувався лише фахівців з вищою освітою. Нині в нього будуть включені і люди з нижчою кваліфікацією.

“Приймати на роботу українців, по суті, вже стає необхідністю, оскільки без них багато фірм стануть банкрутувати, так як будуть не в змозі виконувати замовлення. Є вже навіть перші сигнали, які говорять про те, що їм доведеться перенести виробництво в країни, де буде простіше знайти співробітників “, – відзначає віце-президент Економічної палати ЧР Ірена Бартонёва Палкова.

За останніми доступними статистичними даними Управління з працевлаштування, в кінці 2014 року в Чехії було працевлаштовано 35 тисяч українців з 65 тисяч іноземців, які прибули в Чехію з країн, що не входять до складу ЄС.

З опитування, проведеного Економічної палатою, випливає, що 37% компаній готові прийняти на роботу іноземців, що не говорять чеською мовою. У разі українців, це обмеження, завдяки культурній близькості, значно нижче.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua