Підняття цін WOG, OKKO, Shell і SOCAR на 1 грн/літр є необґрунтованим, - АМКУ


Підняття цін WOG, OKKO, Shell і SOCAR на 1 грн/літр є необґрунтованим, - АМКУ

Підняття ціни палива автозаправними комплексами мереж WOG, OKKO, Shell і SOCAR на 1 грн/літр, що мало місце 19-21 березня, є необгрунтованим, вважають в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

“Ціни на світлі нафтопродукти зазначених операторів ринку є найвищими в Україні, перевищують рівень індикативних цін, розрахованих Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, і не корелюють зі зміною об’єктивних факторів, що впливають на вартість палива”, – зазначено в повідомленні комітету.

В АМКУ підкреслили, що WOG, OKKO, Shell і SOCAR вдаються до практики встановлення і підтримання однакових цін, що обмежує конкуренцію.

“За виявленими фактами антиконкурентних узгоджених дій на ринках роздрібної реалізації світлих нафтопродуктів 22 січня 2016 року комітетом розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ТОВВОГ Рітейл “, ПП” ОККО Нафтопродукт “, ТОВ” Альянс Холдинг “, ТОВ” Сокар Петролеум “і ТОВ” паралель-М Лтд “порушення законодавства про захист економічної конкуренції”, – нагадали в АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua