Український стартап Ecoisme вийшов у фінал конкурсу EDF - найбільшого виробника енергії в світі


Український стартап Ecoisme вийшов у фінал конкурсу EDF - найбільшого виробника енергії в світі

Українська команда Ecoisme знову відзначилася. Стартап переміг в категорії Connected Home щорічного конкурсу європейських стартапів EDF Awards. Його організовує французька компанія Électricité de France – найбільший в світі оператор атомних електростанцій.

Всього у фінал конкурсу вийшло шість команд в категоріях Smart Home, E-health, Low Carbon City. Тепер користувачі EDF вирішать, хто з європейських стартапів найкращий в кожній категорії.

У червні 2016 року EDF вручить призи переможцям. По-перше, стартапи отримають по 100 000 гранту на розвиток, по-друге, допомога організаторів в підвищенні своєї «видимості» на радарах європейських медіа, інвесторів і партнерів.

Нагадаємо, Ecoisme потрапив в акселератор Річарда Бренсона і залучив інвестиції від двох бізнес-ангелів. Акселерація почнеться в травні і триватиме три місяці, для цього засновники Ecoisme Іван Пасічник та Олександр Дятлов переїдуть до Лондона. По проходженню програми стартап отримає до $ 120 000 інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Український стартап Ecoisme вийшов у фінал конкурсу EDF - найбільшого виробника енергії в світі» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua