Стали відомі найперспективніші професії майбутнього


Стали відомі найперспективніші професії майбутнього

Футурологи склали список із десяти найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього. Про це повідомляє портал Futurism.

Експертами виступили провідний футуролог Інституту Да Вінчі в США Томас Фрай, стратегічний дизайнер Джо Тенкерслі, оглядач журналу Today Tomorrow Global Грем Кордінгтон та інші. На їхню думку, до 2025 року деякі популярні нині професії зникнуть, тому що людей замінять машини і комп’ютери. На зміну прийдуть нові спеціальності.

Список відкривають фахівці з нейроімплантації. У найближчі роки очікується ривок у розвитку нейротехнологій. Нейрохірургія мозку, його імплантація, протезування та сканування перетворяться на широку сферу діяльності. Відповідно, потрібні фахівці.

На другому місці – майстри з обслуговування “розумних будинків”. Помешкання все частіше обладнують комп’ютерним управлінням. Через 5 років, за прогнозами, галузь “інтернету речей” перетвориться на гігантський ринок з річним оборотом в $19 трлн. З’являться робочі місця для інженерів і техперсоналу.

На третьому місці – дизайнери віртуальної реальності. Ця професія теж пов’язана з “розумними будинками”. Зі зростанням попиту на таке житло зростатиме потреба в дизайнерах. Завдання фахівця – розширити можливості застосування “інтернету речей” за бажанням замовника. Наприклад, дизайнер зможе додати будинку пристрої для віртуальних розваг, що не входять до стандартної заводської комплектації.

До списку найперспективніших також включені професії дистанційного викладача, міського фермера, терабайтера, наномедика, спеціаліста в сфері тривимірного друку, інженера трубопровідного транспорту та індивідуального інструктора зі здорового способу життя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua