В Україні можуть спростити призначення пільгових пенсій


В Україні можуть спростити призначення пільгових пенсій

Із законодавства України у Верховній Раді України запропонували виключити норму, яка передбачає отримання медичними, педагогічними, соціальними та іншими працівниками пенсії за вислугу років тільки в разі залишення роботи, яка дає право на цю пенсію.

Відповідну пропозицію містить проект Закону від 14 березня 2016 року №4215 “Про внесення змін до Закону України” Про пенсійне забезпечення “(щодо надання можливості педагогічним, медичним, соціальним та іншим категоріям працівників працювати на своїх посадах після отримання пенсії за вислугу років)”, автором якого є позафракційний народний депутат України Сергій Міщенко.

Документом передбачається можливість медичним, педагогічним, соціальним і іншим працівникам працювати і отримувати пенсію за вислугу років.

“Ухвалення запропонованих змін дозволить знизити дефіцит кадрового забезпечення освітньої та медичної галузей, підвищити рівень надання послуг у цих сферах, створити належні умови для роботи відповідних працівників”, – йдеться в пояснювальній записці до документа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua